Samyang Biopharm Magyarorszag Kft. logo

Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Samyang Biopharm Magyarorszag Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Bláthy Ottó utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • AP számlák kezelése
  • Szállítói kifizetések könyvelése SAP-ban
  • Banki tételek rögzítése, bankköltségek könyvelése SAP-ban
  • Banki kapcsolattartás, bankszámlák, bankkártyák ügyintézése
  • Banki utalások előkészítése
  • Részvétel auditokon, közreműködés adóellenőrzések során
  • Dokumentum archiválás
  • Riportok készítése, egyéb pénzüggyel kapcsolatos adminisztráció
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Egyéb feladat a működési osztályvezető és/vagy a general menedzser kérésének megfelelően

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 2 év hasonló munkakörben vagy területen szerzett gyakorlat
  • Precizitás, pontosság, figyelem a részletekre
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • SAP ismerete
  • Tapasztalat nemzetközi vállalatnál

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Családi események támogatása
  • Családias hangulatú iroda
  • Angol nyelvtanulási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Samyang Biopharm egy koreai multinacionális vállalat, amely idén tölti 100. évfordulóját. 2021-ben épült gödöllői üzemünkben felszívódó sebészeti varratfonál gyártásával foglalkozunk. Meglévő csapatunkba hosszútávra keressünk Pénzügyi munkatársat, aki az első 1,5 - 2 évben a szülési szabadságon lévő pénzügyes kollégát helyettesíti, majd visszajövetele után munkakörében nagyobb hangsúlyt kapnak a könyveléssel kapcsolatos feladatok.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja ANGOL nyelvű önéletrajzát.