Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    PV-CENTRAL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6500 Baja, Gesztenye utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Adatszolgáltatáshoz kapcsolódó időszaki pénzügyi adatok könyvelőtől történő bekérése, szükség szerint módosításra irányuló kérések, javaslatok, javítások;
  • Munkaösszesítő / riport tábla összeállítása;
  • Vezetőség segítése pénzügyi döntések meghozatalában;
  • Évzárással kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • Hitelkérelmek összeállítása;
  • Szerződésekből eredő kötelezettség vállalások betartásának felügyelése
  • Operatív banki ügyintézések ellátása;
  • Lízingekkel, tartós bérletekkel kapcsolatos ügyintézés;
  • Számlázások, számlák kiállítása;
  • Pályázatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatás, monitoring;
  • Munkakörével kapcsolatos dokumentumok gyűjtése, rendszerezése, archiválása, kategorizálása;
  • Rendszerezést segítő adatbázis összeállítása, kimutatások készítése;
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető tevékenységéhez kapcsolódóan;
  • Kapcsolattartás a vezető külső partnereivel, valamint a szervezet belső munkatársaival, más egységek vezetőivel.

Elvárások

  • Pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség vagy releváns területen szerzett több éves tapasztalat
  • Precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • Alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • Megoldás orientált, pozitív hozzáállás
  • Asszertív kommunikáció szóban és írásban asszertív kommunikáció szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magas fokú Microsoft Excel ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • egyéb juttatások
  • támogató munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bejárás (utazás) támogatása

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

A Jelentkezem gombra kattintással kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigényének megjelölésével.