Pénzügyi munkatárs (4 órás)

  • Cég neve

    AWM Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

● Díjbekérők, szállítólevelek, számlák elkészítése, házipénztár kezelése, kapcsolattartás könyvelővel
● Titkársági feladatok, dokumentumkezelés elektronikusan (Google Drive) és papír alapon
● Iroda folyamatos működésének biztosítása (telefonok fogadása, levelezés (Outlook) és fordítás angolul és magyarul, irodaszerek beszerzése, utalások)
● Értékesítéshez és beszerzéshez kapcsolódó logisztikai szervezés, EKÁER bejelentések
● Leltározási és selejtezési jegyzőkönyvek készítése, tárgyi eszköz nyilvántartási vezetése
● Tagi határozatok írása, Határozatok könyve vezetése

Elvárások

Elvárások

● Felsőfokú végzettség
● Olyan szintű angol tudás, amellyel fel mer hívni kínai cégeket és nyugodtan, stresszmentesen tud velük angolul szállításokat egyeztetni (erős közép szóban és írásban, de inkább felső)
● Legalább 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
● Kimondottan erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (különösen: MS Office, Google Docs)
● Igény a minőségi munkavégzésre, igényes megjelenés

Az ideális jelölt...

● Gyors. Nagyon-nagyon gyors. Gyors gondolkodásban, döntéshozatalban, kommunikációban, gépelésben, netes keresésben. Szóval mindenben. Billentyűparancsokkal dolgozik. Ezért tömör és hatékony
● Precíz, maximalista, rosszul viseli a gyenge és hanyag munkát. Kényszeresek előnyben. :)
● A technológia a barátja. A jó mobilok, nagy monitorok és gyors számítógépek lázba hozzák, szereti és tud is élni ezekkel
● Erős az igénye a tanulásra, az újra és a folyamatos fejlődésre
● Tud prioritásokat kezelni, önállóan megszervezni a munkáját, képes felelősséget vállalni és önállóan problémákat megoldani és dönteni
● Nyitott, vidám, kreatív ember, aki a megoldás és nem a probléma része
● Van pár év tapasztalata pénzügyi területen, szeret is ezzel foglalkozni, nem csak az anyagiak miatt csinálja
● Hosszú távra, legalább pár évre tervez

Előnyt jelent

● A minél erősebb angol nyelvtudás (felső szakmai), illetve további nyelv(ek) ismerete
(elsősorban német)
● Külföldi és elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat
● Tőzsdei ismeretek
● Könyvelői / pénzügyi végzettségek

Amit kínálunk

● Rugalmas alkalmazotti állás, 4 órás munkakörben
● Munkavégzés helye: Budaörs, Terrapark, Terra Corner irodaház, heti 1 nap otthoni munkavégzés lehetséges megbeszélés alapján
● Erős fejlődési és tanulási lehetőség
● Igényes, minőségi munkakörnyezet
● Stabil jövedelem évenkénti emeléssel (fix alap + cafetéria)

Céginformáció

Az AWM Holding Zrt. egy 14 éve működő, 200 m Ft tőkéjű, 100% magyar tulajdonban lévő budaörsi székhelyű technológiai befektetésekkel és chipek kereskedelmével foglalkozó vállalkozás. Családbarát munkahely, 2024-ben az Év Széchenyi Vállalkozása.

A jelentkezést magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal kérjük. Kérjük, indokolja meg néhány sorban, miért Önt válasszuk! A fentiek hiánya automatikusan kizárja a felvételt!