Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Mixpakk Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Barázda utca 42.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

 Napi pénzügyi műveletek elvégzése, beleértve a bevételek és kiadások
nyilvántartását
 Futárok napi utánvétek elszámoltatása
 Készpénzes elszámolások készítése
 Házipénztár kezelése
 Elszámolások készítése (heti, kétheti, havi bontásban)
 Nemzetközi elszámolások készítése
 Számlák kezelése, beleértve azok jóváhagyását és ellenőrzését
 Részvétel a havi, negyedéves és éves pénzügyi jelentések előkészítésében
 Pénzügyi rendszerek naprakész kezelése és karbantartása
 Könyvelési anyagok összeállítása, ellenőrzése és továbbítása külső
könyvelésre

Elvárások

 Tapasztalat pénzügyi szoftverek használatában
 Haladó szintű Excel ismeretek és adatkezelési képességek
 Pontos és megbízható munkavégzés
 Jó kommunikációs készség és képesség a csapaton belüli hatékony
együttműködésre
 Proaktív hozzáállás és nyitottság a folyamatos tanulásra
 Hatékonyság, határidők pontos tartása
 Jó probléma felismerő- és megoldó képesség

Amit kínálunk

 Versenyképes fizetés és juttatások
 Szakmai fejlődési lehetőségek
 Rugalmas munkakörnyezet és csapatmunka

Céginformáció

2012 óta működő Mixpakk Kft. (MXP.HU) egy dinamikusan fejlődő magyar,
logisztikai vállalkozás. Mára több mint 30 munkavállalóval, hatékony és
komplex megoldásokat kínálunk a csomaglogisztika és webshoplogisztika
terén. Célunk, hogy szolgáltatásunk által, a szervezeti kultúránkkal és
munkavállalóink közreműködésével, kifogástalan, minőségi szolgáltatást
nyújtsunk partnereinknek. Ehhez keressük ambiciózus, lelkes Pénzügyi
munkatársunkat.
Munkavégzés helye: 1116. Budapest, Barázda u. 42.

Bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzát.