Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    "LÁNG" Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

"LÁNG" Kft.

A Láng Kereskedelmi Kft., Magyarország egyik legnagyobb, külföldi tulajdonban lévő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata budapesti IX. kerületben lévő székhelyére akár azonnali belépéssel keres Kintlévőségkezelésben jártas pénzügyi munkatárs pozícióba kollégát Lendületes, excelben minimum középszintű gyakorlati tudással rendelkező, kommunikatív, csapatban jól együttműködő munkatársat keresünk, aki nem riad vissza, inkább kihívásként értékeli a nagy számú Vevőállományt.

Feladatai:

  • Több ezres aktív Vevői partnertörzs felügyelete,
  • Bankszámlakivonatok banki interface használatával történő naprakész feldolgozása,
  • Vevői utalások tisztázása, eltérések egyeztetése a Partnerekkel,
  • Vevői tartozások naprakész kontrollja, vevőkintlévőség kimutatások készítése,
  • Jelentős számú e-mail -és telefon forgalom bonyolítása, rendelkezésreállás,
  • Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások készítése, kapcsolattartás az üzleti partnerekkel,
  • Vevőminősítések -és Partnertörzs monitoring OPTEN interface használata mellett,
  • Folyamatos pénzügyi háttértámogatás a 27 telephelyünk részére írásban-és telefonon,
  • Aktívan részt vesz a havizárás feladataiban, az auditvizsgálatokban,
  • Szorosan együttműködik a pénzügyi-és számviteli csoport tagjaival.

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év közép-vagy nagyvállalat pénzügyi területén szerzett munkatapasztalat
  • MS Office minimum középszintű ismerete-és napi használata a gyakorlatban (excel)
  • Több feladat párhuzamos végrehajtásában gyakorlat
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, terhelhető, stressztűrő
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség (Közgazdasági Érettségi)

Amit nyújtunk ezért:

  • Fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Energikus, aktív közeg, jó munkahelyi légkör,
  • Biztos hosszú távú munkalehetőség
  • Próbaidőt követően heti 1 nap home office lehetőség
  • Cafeteria
  • Ingyenes parkolási lehetőség az irodaházban.

Előny:

  • Magasabb szintű MS Office ismeretek
  • Microsoft Dynamics Axapta vállalatirányítási rendszer ismerete
  • alapfokú írásbeli angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon tekinthető meg.