Pénzügyi Munkatárs (Finance Administrator)

  • Cég neve

    BPION Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A BPiON Services az egyik legdinamikusabban fejlődő, új generációs könyvelési és bérszámfejtési szolgáltató a CEE régióban. Egyediek vagyunk a piacon, mivel az üzleti folyamatok adminisztrációját technológiai alapon közelítjük meg. A technológia mellett fontosak nálunk a személyes kapcsolatok mind az ügyfeleinkkel, mind a munkatársainkkal.

Légy részese Te is a BPiON sikersztorinak, csatlakozz hozzánk!

Feladatok, amiket szeretnénk, ha elvégeznél:

  • Számlázási feladatok nemzetközi ügyfeleink részére (normál, előleg, stornó, intercompany számlák)
  • Bejövő számlák és kiegészítő dokumentumok kezelése, egyeztetések elvégzése,
  • Hibás számlák visszaküldése, javítása/javíttatása, hiányzó alátámasztó dokumentumok beszerzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, bankokkal és az ügyfeleink pénzügyi osztályaival
  • Fizetési felszólítások írása
  • Jelentések, riportok lekérdezése és ad-hoc pénzügyi kimutatások készítése
  • Szállítói és vevői egyenlegek egyeztetése
  • Vevői és szállítói kompenzációk kezelése, dokumentálása
  • Scannelési és iktatási folyamatban eseti részvétel

Ami rád vár nálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, oktatás
  • Hibrid munkavégzés, rugalmas munkarendben
  • Mentoring szemlélet, közösség fókuszú vállalati kultúra
  • Előre lépési lehetőség
  • Üzletágon belüli legújabb technológiai környezet
  • Sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Amit szeretnénk, ha hoznál magaddal:

  • A személyiséged, a tehetséged, a szupererőd!
  • Alapvető pénzügyi - számviteli tudás, tapasztalat
  • 1-2 év releváns tapasztalat előny
  • Ügyfélorientált mentalitás, problémamegoldó készség
  • Precizitás, pontosság, lelkiismeretesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.