Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Electron Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Krisztina körút 39.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Banki utalások előkészítése, rögzítése
  • Folyószámlák kezelése, pénzmozgások nyomon követése
  • Beérkezett bizonylatok alaki, tartalmi helyességének ellenőrzése, törvényi és belső vállalati előírásoknak megfelelően
  • A pénzügy nyilvántartás rendszerének adatbeviteli, ellenőrzési feladataiknak naprakészen tartása
  • Könyvelés teljeskörű előkészítése és a zárásokban való aktív részvétel,
  • Kimutatások és nyilvántartások vezetése a külső és a belső igények teljesítésére,
  • Kapcsolattartás partnerekkel, vevőkkel, szállítókkal

Elvárások

  • Középfokú pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz, lendületes munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (elsősorban írásban)

Amit kínálunk

  • Hazai- és nemzetközi megújuló energetikai projektek támogatása
  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos, összetartó csapat

Céginformáció

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk, és részt vehet egy szakértői csapatban, amely élen jár a zöld energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.

A „JELENTKEZEM” gombra kattintás után csatolt dokumentumként küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát. Köszönjük!