Pénzügyi munkatárs – DQS Kft. (részmunkaidő)

  • Cég neve

    DQS HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Seregély köz 1.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a cég általános pénzügyi tevékenységének koordinálása, ellenőrzése
  • könyvelési-, bérszámfejtési anyagok előkészítése, kapcsolattartás a külsős könyvelővel és bérszámfejtővel
  • bejövő számlák és bizonylatok ellenőrzése, iktatása, utalása
  • kimenő számlák elkészítése, és a hozzájuk kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, házipénztár vezetése
  • banki utalások előkészítése, végrehajtása
  • szerződések, megrendelők ellenőrzése, esetenként előkészítése
  • pénzügyi riportok és kimutatások készítése, a vezetés támogatása a döntéshozatalban
  • egyéb pénzügyhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok (Excel táblázatok naprakész, pontos vezetése, nyomon követése, egyeztetése, statisztikák vezetése)

Elvárások

  • legalább középfokú, pénzügyi végzettség
  • 3-5 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítógépes ismeretek, magabiztos Excel tudással
  • tapasztalat a hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazásában
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • precíz és pontos munkavégzés problémamegoldó és szervező képességgel
  • önállóság, határozottság
  • rendszerben való gondolkodás képessége, elemző szemlélet

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • lehetőség részmunkaidőre
  • lehetőség hibrid munkavégzésre (home office)
  • önállóság
  • modern, jó megközelítésű budai iroda
  • jó hangulatú, családias légkör

Céginformáció

15 éves magyarországi és több mint 30 éves nemzetközi jelenléttel, irányítási rendszerek (pl. ISO 9001, IATF 16949) auditálását végző, németországi központú tanúsító szervezet elkötelezett munkatársát keresi, családias légkörű, Budapest III. kerületi irodájába.
Olyan pénzügyi munkatársat keresünk, aki lelkesen és szenvedéllyel végzi munkáját, és szívesen vesz részt egy családias vállalkozás fejlődésében.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.