Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    DELTAKON Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Izsáki út 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Vállalkozásunk 20. éve Bács-Kiskun Vármegye meghatározó helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatója. Közel 20 fős csapattal, 50 településen, 4.000 előfizetővel piacvezetők vagyunk a területünkön. Kecskemét 50 km-es körzetében korlátlan internet szolgáltatásunkkal támogatjuk a vállalkozások munkáját, segítjük a lakosság életét a városokon túl is.

Főbb feladatok, munkák

  • Számíthatnak ügyfeleink naprakészségedre telefonon és írásban is?
  • Kihívást érzel egy új feladat megvalósításában?
  • Elismerés számodra az ügyfél elégedettség?
  • kintlévőségek naprakész vezetése, kezelése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel számlázás témakörben
  • pénzügyi folyamatok támogatása
  • pénzügyi, banki tranzakciók előkészítése
  • kimenő számlák elkészítése
  • kimenő-, bejövő számlák ellenőrzése, adminisztrálása
  • könyvelési folyamatok támogatása
  • szoros és folyamatos együttműködés a partnerekkel és a kollégákkal
  • egyéb adminisztratív és eseti jellegű feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szívesen dolgozol egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként?
  • középfokú szakirányú végzettség
  • 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • megbízhatóság, önállóság, lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyorsan megtalálod az optimális megoldásokat?
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • vezetői készségek, tapasztalatok
  • könyvelésben, számvitelben való jártasság
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szeretnél egy őszinte, humánus csapat tagja lenni?
  • Nem bánod ha hosszú távú, stabil munkahelyre találsz bennünk?
  • Élvezed ha nincsenek unalmas napjaid?
  • Szereted ha a teljesítményed szerint értékelnek?