GLOSTER - MINERO IT HUNGARY Kft. logo

Pénzügyi munkatárs (Budapest / Szeged)

  • Cég neve

    GLOSTER - MINERO IT HUNGARY Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

•    Pénzügyi nyilvántartások vezetése, bejövő és kimenő számlák egyeztetése, egyenlegközlők, pénzügyi levelek, kamatközlők egyeztetése
•    Számlák utalásának rögzítése
•    Vevő-szállító karbantartása, partnerekkel való kapcsolattartás
•    Havi számlázási feladatok, állandó szerződésállomány karbantartása az ügyviteli szoftverben
•    A könyvelést végző kollégák munkájának támogatása
•    Házipénztár kezelése, útiköltség elszámolás
•    Adatszolgáltatás rendszeres és eseti belső riportokhoz (Cégvezetés és a Kontrolling terület irányába)

Elvárások

•    legalább középfokú szakirányú végzettséged
•    2-3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalatod
•    magabiztos Excel használat
•    alapfokú szakmai angol nyelvtudásod

Előnyt jelent

•    felsőfokú szakirányú végzettség
•    Business Central vagy más ERP rendszerben szerzett tapasztalat
•    informatikai cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

•    Teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti jogviszony
•    Home Office lehetőség
•    Céges telefon, laptop
•    Egészségbiztosítás (Medicover)
•    céges edzés lehetősége (Bp. és Szeged)
•    Egyéb juttatás: céges képzések, tréningek támogatása
•    Fiatalos, lelkes, de leginkább együttműködő CSAPAT
•    Családbarát munkahely és a Gloster-Minero közösség ereje

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A Gloster-Minero IT Kft. a Gloster csoport egyik legnagyobb szoftverfejlesztő leányvállalata. Büszkék vagyunk arra, hogy több mint egy évtizede sikeresen, elégedett ügyfelekkel tudjuk mindmáig kiszolgáni a nemzetközi piacot, azon belül is globális nagyvállalatokat fejlesztőink munkájával. Irodáinkat Budapesten, Kecskeméten és Szegeden egyaránt megtalálod, ahol egy összetartó, fiatalos csapat vár. Gyere hozzánk dolgozni te is!