Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Agrimill Kft.

  • Munkavégzés helye

    6722 Szeged, Földváry utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kimenő számlák (belföldi és EU-s, nem EU-s) elkészítése, eljuttatása a partnerek felé
  • beérkező számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
  • formailag vagy tartalmilag hibás bizonylatok visszaküldése, javíttatásának menedzselése
  • megfelelő számlák szerződéshez rendelése
  • beérkező számlák, egyéb bizonylatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerünkbe
  • KSH INTRASTAT határidőre történő elkészítése
  • különböző auditokban való aktív részvétel (BIONYOM, GMP+, ISCC)
  • kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal

Elvárások

  • minimum 3 év számlázásban és nemzetközi számlázásban szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú pénzügyi végzettség
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs  készség
  • minimum alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • dinamikus csapatban dolgozhatsz, melyben biztosított
    • a szakmai fejlődés
    • a stabil vállalati környezet
    • és a hosszú távú munkalehetőség
  • bérezés megegyezés szerint
  • cafetéria

Céginformáció

Az Agrimill Kft. 2011-ben alakult, amelynek fő tevékenysége a gabonafélék felvásárlása, belföldi és export értékesítése. Dinamikusan fejlődő, stabil szakmai múlttal rendelkező csapatunkba keresünk új munkatársat.
Munkavégzés helye: 6720, Szeged Földváry u. 9.

Fényképes önéletrajzzal