HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

Pénzügyi menedzser

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Franciaországi, nagyon stabil bevétellel rendelkező médiapartnerünk számára keresünk most Pénzügyi Menedzser pozícióba új munkatársat.

Ha szeretnéd egy nagy cégcsoport első magyarországi leányvállalatának alapítását, és a cég pénzügyi folyamatainak a felépítését menedzselni, akkor jelentkezz most!

Feladatok:

  • A vállalat teljes pénzügyi vezetése (főként controlling, adózás és compliance),
  • A pénzügyi folyamatok és rendszerek felépítése minimális iránymutatással,
  • Jogi, HR, és facility ügyek ellátásának menedzsmentje,
  • Rengeteg hands-on feladat, autonómia a kreativitáshoz.

Elvárások:

  • 5-10 év releváns pénzügyi háttér,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Médiaügynökségnél vagy startup cégnél szerzett tapasztalat hasonló munkakörben.

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag, magán egészségbiztosítással,
  • Nagyon nagy HO arány, rugalmas munkaidő,
  • Nyugodt munkakör, jó work-life balance,
  • Modern iroda Budán.

A jelentkezéshez kérem kattintson a "Jelentkezem" gombra, majd csatolja angol nyelvű szakmai önéletrajzát!