Pénzügyi és/vagy Számviteli ügyintéző

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 45.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Worklife

Budapesti Intézmény megbízásából a Pénzügyi és Számviteli Osztálya részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÉS/VAGY SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Pályázati feltételek:

  • Költségvetési intézményben pénzügyi-, számviteli-, gazdálkodási területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség

Előnyt jelent:

  • CT-EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli rendszer ismerete; ezen belül a kötelezettségvállalás modul használata
  • Ügyfélkapu regisztráció

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Az EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli integrált rendszerben:
  • Előirányzatok könyvelése
  • Kötelezettségvállalás kezelése
  • Operatív jelentések elkészítése
  • Közreműködés az éves és időszaki beszámolók elkészítésében

Illetmény és juttatások:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Foglalkoztatás jellege:

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
  • Próbaidő: 4 hónap

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata
  • Bérigény megjelölés
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: pénzügyi / számviteli ügyintéző"

Munkavégzés helye:

  • 1112 Budapest, Budaörsi út 45.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.