Pénzügyi és számviteli ügyintéző

  • Cég neve

    Technológia Mérnöki Iroda Kft.

  • Munkavégzés helye

    1034 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Windows
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Társaság ügyviteli- és pénzügyi nyilvántartásainak vezetése, gazdasági vezető munkájának segítése.
Az iroda napi működésének bonyolítása.

Elvárások

-  MS Office alkalmazást (Word, Excel, Böngésző, Levelező használata)
- NAV nyomtatványok kitöltése és beküldése,
- NAV Online számla készítése
- Magyarország portál kezelése.
- Számviteli összefüggések átlátása.
- Hasonló munkakörbe eltöltött 3-5 év gyakorlat

Előnyt jelent

- RLB program ismerete
- Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

Teljes munkaidős, alkalmazotti foglalkoztatás, hosszútávú munkalehetőség, kedvező munkaidő beosztás, egyenlőtlen munkaidő lehetősége. Home office nem megoldható.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Céginformáció

Cégünk 30 éve működik, egyedi hőhasznosító berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozik. Cégünk székhelye, Budapesten (III. kerültben), Fióktelepünk Zircen található.

Fényképes szakmai Önéletrajzzal,  CV-vel kiegészítve, bérigény megjelölésével.
Az Önéletrajzon kérünk feltűnteteni telefonos elérhetőséget.