Pénzügyi és számviteli ügyintéző

  • Cég neve

    DKV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Salétrom utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feladások elkészítése és kiállítása a belső számlákhoz,
  • Bankkönyvelés
  • Vevői számlák kiállítása
  • Szállítói számlák kontírozása és könyvelése
  • Vegyes feladások elkészítése és könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetések elvégzése,
  • Készletkönyvelés
  • Adóbevallások készítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Rendszerszemlélet, numerikus gondolkodás
  • Pontosság, precizitás,
  • Felelősségvállalás, megbízhatóság, szabálykövetés
  • MS Office, elsősorban Word, Excell felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

Felsőfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelő képesítés, hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat, valamint Business Central vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A DKV Debreceni Közlekedési Zrt. jogelődjein keresztül 140 éve látja el Debrecen városában a menetrendszerinti közösségi személyszállítási feladatokat, a szolgáltatást igénybevevők elvárásainak megfelelően. Személyszállítási tevékenységünket kötöttpályás elektromos vontatású járművekkel és autóbuszokkal végezzük, hozzájuk kapcsolódó menetrend tervezésével-fejlesztésével. Társaságunk végzi a járműpark, villamospálya, áramellátás és felső vezeték hálózat fenntartását, üzemeltetését és fejlesztését.
A DKV Zrt. által végzett villamos és trolibusz szolgáltatást az autóbusz-közlekedéssel kiegészítve, Debrecenben egy új, egységes közösségi közlekedési szolgáltatási és irányítási rendszer jött létre, mely hazánkban és Közép-Európában is egyedülálló. Hazánkban sehol, sőt Európában is csak kevés helyen közlekedik olyan korszerű és egységes járműflotta, mint amilyen Debrecenben szállítja az utasokat.
Társaságunk küldetése Debrecen város környezettudatos, szolgáltatásközpontú, a lakók, az intézmények, a munkavállalók igényeit kielégítő és befolyásoló közlekedési rendszerének kialakításában és működésében való meghatározó szerepvállalás.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, csatolja szakmai önéletrajzát és motivációs levelét! Várjuk pályázatát!