Pénzügyi- és számviteli osztályvezető-helyettes

  • Cég neve

    Duna Papír Kft.

  • Munkavégzés helye

    2316 Tököl, Ráckevei út 6.

  • Fizetés

    Bruttó 780e - 820e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A pénzügyi- és számviteli területre vonatkozó belső szabályzatok elkészítése, szükség szerinti aktualizálásában való részvétel, vállalatcsoporti egységes szabályzatok alkalmazása, véleményezése.
  • A társaság pénzügyi, számviteli tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • A gazdasági terület képviselete, feladatok megfogalmazása, munkakörök meghatározása.
  • Könyveléssel és zárlati feladatokkal kapcsolatos munkák irányítása, ellenőrzése.
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás.
  • Gondoskodás a házipénztár működéséről és ellenőrzéséről.
  • Kapcsolattartás a bankokkal, pénzintézetekkel.
  • Éves beszámoló összeállítása.
  • Az éves üzleti terv elkészítésében való aktív közreműködés.
  • A költségvetéssel szembeni kötelezettségek teljesítésének, az adóbevallási, adó befizetési, visszaigénylési ügymenet irányítása, ellenőrzése
  • Leltározás megszervezése, irányítása, ellenőrzése, kapcsolódó szabályzatok, leltározási utasítás és ütemterv elkészítése.
  • Rendszeres és soron kívüli adatszolgáltatások és jelentések elkészítése az ügyvezetés és a felettes szervek felé.
  • Határozott idejű megbízással pénzügyi-és számviteli osztályvezetői pozíció ellátása

Elvárások

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • hatékony problémakezelés
  • Microsoft Office programok magabiztos használata

Előnyt jelent

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • útiköltség hozzájárulás (Tököl közigazgatási határán kívül)
  • általános munkarendben történő munkavégzés
  • kulturált munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Állami tulajdonú cégünk nagy múlttal rendelkezik a higiéniai papírtermékek gyártásában, melyet a Tököli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet közreműködésében valósít meg, fogvatartotti foglalkoztatás keretében.
A gazdasági társaság tevékenységei: háztartáshigiéniai papírtermékek gyártása és forgalmazása, papíripari és egyéb bérmunkák, iratmegsemmisítési tevékenység.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.