Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet logo

Pénzügyi-és számviteli osztályvezető

  • Cég neve

    Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

  • Munkavégzés helye

    1204 Budapest, Köves út

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szervezi, irányítja és ellenőrzi a Pénzügyi- és Számviteli Osztály -Jahn feladatainak végrehajtását.
  • Kidolgozza és betartatja az Osztályra vonatkozó Egységszintű Működési Szabályzatot, protokollokat, a folyamatleírásokat, az osztály feladat és hatáskörét érintő szabályzatokat.
  • Felelős az intézmény éves költségvetésének összeállításáért, a költségvetés végrehajtásáért, valamint a költségvetési beszámolási feladatok határidőre történő elvégzéséért.
  • Felügyeli a költségvetési előirányzatok nyilvántartását, módosítását, az előirányzatok rendezését.
  • Biztosítja a bankszámlákkal kapcsolatos feladatok ellátását, a beérkező számlák iktatását, feldolgozását, a vevői számlák kiállítását.
  • Szerződések intézményi szintű nyilvántartása.
  • Felelős az adóbevallások határidőre történő elkészítéséért és benyújtásáért.
  • Felügyeli a főkönyvi könyvelést alátámasztó analitikus nyilvántartások vezetését, egyeztetését.
  • Biztosítja a követelések nyilvántartásának folyamatos vezetését, intézkedik a behajtásukra vonatkozóan.
  • Felelős a tárgyi eszközök nyilvántartásáért, a vagyonkimutatások elkészítéséért.
  • Koordinálja az előírt adatszolgáltatások, elszámolások, statisztikák, egyéb kimutatások határidőre történő elkészítését.
  • A feladatok ellátása, szervezése érdekében szükséges szoros kapcsolatot tart a városi kórház főigazgatójával, és vezetőivel, valamint az irányító megyei kórház Pénzügyi-és számviteli Osztályával, a Magyar Államkincstárral, valamint az OKFŐ-vel.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • pénzügyi, gazdálkodási szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • vagy középfokú végzettség és felsőfokú pénzügyi szakképesítés
  • államháztartási szakirányú mérlegképes könyvelői végzettség,
  • mérlegképes könyvelői regisztráció,
  • Minimum 8 év ellenőrzési, költségvetési, pénzügyi, számviteli területen szerzett gyakorlat.
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat.
  • Ct-EcoStat program ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office – Word, Excel).

Előnyt jelent

  • Egészségügyi intézményben szerzett szakmai gyakorlat.
    • Kincstári, valamint OKFŐ által bevezetett pénzügyi rendszerek ismerete. (KGR-K11, SZR,KKVTR,stb)

Elektronikus úton Szászné Bagaméry Erzsébet gazdasági igazgató-helyettes részére. A jelentkezési dokumentáción kérjük feltüntetni a „Pénzügyi osztályvezető” megnevezést.