Pénzügyi és számviteli munkatárs

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél egy jókedvű, összetartó csapat tagja lenni, ahol a vezető is támogató? Szívügyed a precíz adminisztráció és rögtön észreveszed, ha valami nem stimmel? Ha a válaszod igen, várjuk jelentkezésed Pénzügyi és számviteli munkatárs pozíciónkba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégcsoporton belüli utalások rögzítése
  • Bér jellegű kifizetések és bérjárulékok utalásai havi rendszerességgel a kölcsönzötti állomány vonatkozásában
  • Banki kivonatokat egyeztetése, szállítói számlák utalása, nyomon követése
  • Adategyeztetés, bankokkal történő kapcsolattartás
  • Hóközi bérjellegű utalások elvégzése
  • Alkalmi munkavállalók esetén heti bérek utalása
  • Pénztárkezelés, bizonylatok kiállítása, készpénzes számlák könyvelése
  • Ellenőrzési pontoknak és szabályzatoknak való megfelelés
  • Könyvelési terület támogatása – bank könyvelése
  • Rendszeres riporting a pénzügyi vezető felé
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett 2-3 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitás tűrés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • OTP Electra és a sERPa rendszerek kezelésének ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területébe
  • Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot.