Pénzügyi- és kontrolling vezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Gyöngyösi partnercégünkhöz keresünk új kollégát! A vállalat az elmúlt évtizedekben óriásit fejlődött és a világ vezető minőségi kerékpár és kiegészítő márkájává nőtte ki magát - kerékpárjaikkal világbajnokságokat és tervezési díjakat is nyernek. Céljuk a legjobb élményt nyújtó kerékpározás megteremtése, vezérelvük a szaktudás, az innováció és az ötlet.

Főbb feladatok, munkák:

  • A pénzügyi és számviteli csapat napi működésének irányítása és felügyelete
  • Számviteli adatok figyelése és elemzése, pénzügyi jelentések és kimutatások készítése
  • Megfelelő számviteli módszerek, politikák és elvek kialakítása és érvényesítése
  • A hónap végi jelentések ütemezésének biztosítása és a központi pénzügy ad hoc kérésinek kidolgozása
  • Az éves auditok koordinálása és teljesítése
  • Pénzügyi tervezés és stratégia irányítása
  • Előrejelzések és átfogó költségvetések elkészítése
  • Az osztályok költségvetésének felülvizsgálata
  • Kockázatok felmérése, kezelése és minimalizálása
  • Mérlegszámlák havi egyeztetése, időbeli elhatárolások és előlegek részletes vezetése és képzése
  • Tárgyi eszközök üzembehelyezésének menedzselése, havi értékcsökkenés futtatása
  • Havi bankszámla egyeztetések, heti pénzforgalmi előrejelzések készítése és szállítói kötelezettségek kezelése
  • Banki kapcsolatok kezelése és az utalások ellenőrzése, jóváhagyás
  • Hitel monitoring, és adatszolgáltatás
  • Állami támogatási lehetőségek folyamatos monitorozása, új pályázatok előkészítése, futó támogatások koordinációja
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, hatóságokkal
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógép felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Excel magasszintű ismerete
  • SAP rendszer ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Útiköltség támogatás
  • Egészségbiztosítás
  • Ingyenes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne részese lenni egy dinamikus csapatnak, csatolja angol nyelvű önéletrajzát a jelentkezéshez.