Pénzügyi és irodai asszisztens

  • Cég neve

    Soldus Aurum Kft.

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Budaörsi út 42.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • számlázás, bejövő számlák ellenőrzése és rögzítése
  • banki átutalások előkészítése, -indítása
  • bejövő pénzek adminisztrálása
  • belső nyilvántartások vezetése
  • riportok/kimutatások készítése (excel-ben)
  • napi egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • szerződések készítése
  • közreműködés a munkaügyi adminisztrációban
  • ügyfél átvilágítással kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése

Elvárások

  • hasonló, pénzügyes munkakörben, zömében ilyen jellegű feladatokkal járó munkakörben szerzett tapasztalat
  • nagyfokú pontosság, precizitás
  • analitikus gondolkodásmód
  • MS Office programok magabiztos használata, külön tekintettel MS Excel-re
  • önálló munkavégzés: feladatkörén belül önálló munkabeosztás, priorizálás
  • csapatjátékos, együttműködő hozzáállás
  • nyitottság az új feladatokra, új ismeretek elsajátítására
  • Ön is hosszú távon tervez és számíthatunk egymásra

Előnyt jelent

  • szakirányú, pénzügyes végzettség
  • hasonló jellegű környezetben /feltételek között szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú, kiszámítható munkát és stabilitást nyújtó jövedelmet biztosító vállalat, alkalmazotti státusz
  • heti 1 nap home office lehetőség
  • színvonalas, nyugodt környezet
  • szakmai támogatás, összedolgozó, egymást segítő stabil csapat
  • családias, kisvállalati jellegű környezet
  • Céges laptop, telefon
  • munkavégzés helye: 1118 Budapest, Budaörsi út 42.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Önéletrajzában, kérjük, tüntesse fel releváns munkatapasztalatait, valamint bérigényét (nettó vagy bruttó). Köszönjük!