Hun-Ren Bölcsészettudományi Kutatóközpont logo

Pénzügyi előadó

  • Cég neve

    Hun-Ren Bölcsészettudományi Kutatóközpont

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Tóth Kálmán utca 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Kutatóközpont beérkező szállítói számláinak ügyviteli rendszerben történő rögzítése, vevőszámlák elkészítése, postázásra előkészítése, szállítói és vevői számlákhoz utalványlap készítése, szállítói számlák és egyéb kiadási tételek banki kiegyenlítésre történő előkészítése, napi bankkivonatok letöltése a Magyar Államkincstár rendszeréből, bankkivonat tételeinek rögzítése az ügyviteli rendszerben, fizetési felszólítások eseti jellegű készítése, postázásra történő előkészítése, évvégi zárlati ütemtervnek megfelelően egyenlegközlők készítése, postázásra történő előkészítése, a Kutatóközpont pályázati tevékenységével összefüggő pénzügyi feladatok ellátása.

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú szakképzettség,
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • legalább hároméves szakmai gyakorlat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások gyakorlott ismerete, Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • felsőfokú szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • budapesti közlekedési bérlet.

Céginformáció

A munkáltatóval kapcsolatos további információ, valamint az adatkezelési tájékoztató a www.abtk.hu honlapon érhető el.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító okiratok másolata (a pályázat elnyerése esetén az eredeti okiratok bemutatása),
  • a pályázat elnyerése esetén három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban található személyes adatokat az eljárással összefüggésben a Kutatóközpont kezelheti.