Pénzügyi előadó

  • Cég neve

    Budapesti Erdőgazdaság Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kimenő számlák készítése
  • számlákhoz kapcsolódó szerződések, mellékletek ellenőrzése
  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • kintlévőségek nyomon követése, kezelése
  • folyószámlák rendezése, egyeztetése, kapcsolódó analitikák nyilvántartása
  • napi kapcsolattartás a számviteli osztállyal, egyeztetés
  • napi kapcsolattartás a társaság szervezeti egységeivel
  • jelentések, kimutatások készítése

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség (mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Adó jogszabályok naprakész ismerete
  • Problémamegoldó képesség
  • Alapfokú informatikai ismeretek (Word, Excel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérjük küldje el részünkre szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igényének megjelölésével.