Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    UandB kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Semmelweis utca 14.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársat "pénzügyi asszisztens" pozícióba.

Jelenleg 50 fős, de folyamatosan bővülő fiatalos, lelkes csapatunkba irodai munkatársat keresünk főállásban , a cég pénzügyi folyamatainak segítésére és ellátására.
Cégünk fő ágazatai a felsőkategóriás lakásüzemeltetés és a minőségi takarító szolgáltatás.

- a cég vezetőinek releváns és jól átlátható kimutatások készítése a pénzügyi folyamatokról, kiadás és bevétel követésről
- szerződések kezelése
- házipénztár kezelése
- kapcsolattartás a Társaság számlavezető bankjaival, bankszámlák, hitelek felügyelete
- havi elszámolások készítése a tulajdonosok bevételéről
- számlák kiállítása
- jelenléti ív, szabadságok, betegszabadságok vezetése a bérszámfejtéshez
- könyvelőkkel való kapcsolattartás, szükséges anyagok összeállítása, negyedéves, éves zárásokhoz könyvelők segítése (a könyvelést egy könyvelőcég végzi megbízási szerződés keretein belül)
- ügyvezetői asszisztencia
- egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

- Pénzüggyel, vagy könyveléssel (bérszámfejtéssel) kapcsolatos területen szerzett tapasztalat (pénzügyi végzettség előny)
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek
- Önálló, precíz munkavégzés
- Proaktív attitűd
- Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

- Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés
- Rugalmasság
- Kiszámítható munkaidő (H-P: 9-17h)
- Heti egy nap home office
- Szuper, összetartó csapat
- Belvárosi, igényes munkakörnyezet és modern munkaeszközök
- Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
- Csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UandB kft. 2015-ben alakult egy piaci űr betöltésére: felső kategóriás lakások, magas minőségű üzemeltetésére a rövid távú bérleti piacon. 2020 során részben régi tervek megvalósításaként, részben a turisztikai piacon bekövetkezett negatív változások miatt új üzletágakat indítottunk: hosszútávra bérbeadott lakások menedzselését, illetve egy nagyon magas minőségű takarítószolgálatot elsősorban otthonok részére. Ezek az üzletágak azóta stabil részeivé váltak a cégnek és az továbbra is dinamikusan fejlődik.

Ha a munkádra Te is hívatásként tekintesz és a célod a minőségi otthon megteremtése, akkor jelentkezz a UandB csapatába.

Kérjük önéletrajzot és motivációs levelet csatoljon fizetési igény megjelölésével.