Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    SMB Process Automation Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Napi részvétel a cég pénzügyi munkájában
  • Jelentések összeállítása a vezetőség részére
  • Pénzügyi adatszolgáltatások összeállítása

Elvárások

  • Pénzügyi végzettség
  • Német nyelv ismerete és napi használata
  • „B”-kategóriás jogosítvány
  • MS Office rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Kulcs-Soft rendszer ismerete
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Budapesti munkahely, kellemes környezet
  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás
  • Továbbképzés, nyelvtanulás támogatása
  • Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, részidős alkalmazotti jogviszony

Céginformáció

Cégünk 1993. évi megalakulása óta van jelen a magyarországi erőátviteli és irányítástechnikai, tervezési és kivitelezési területen. 2023 óta az osztrák SMB cégcsoport tagjaként végezzük munkánkat.

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérjük küldje meg önéletrajzát! Köszönjük!