Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    OverBrands Kft

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Zay út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő számlák iktatása, ellenőrzése
  • házipénztár vezetése
  • bizonylatok, számlák archiválása
  • külsős könyvelővel való kapcsolattartás, folyamatos adatszolgáltatás
  • év végi zárásban való aktív részvétel
  • céges levelezés (elektronikus és posta), kezelése, fogadása, iktatása
  • szerződések nyomon követése, rendezése
  • határidők figyelése és betartása
  • ügyvezető munkájának támogatása
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • Folyamatos fejlődésre való törekvés
  • 1-3 év releváns tapasztalat

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereset
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatal csapat
  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi cég keres csapatába egy precíz, önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas munkatársat.

Erre az állásra önéletrajz csatolásával és lakhely megjelölésével jelentkezhet.