NFFKÜ - Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zrt. logo

Pénzügyi asszisztens

    NFFKÜ - Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca 14.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A cégcsoport tagjainak pénzügyi adminisztrációjában (dokumentumok kezelése, rendszerezése, tárolása, archiválása, esetenként postázás) és ügyintézésében történő részvétel
  • Bejövő szállítói számlák kezelése, ellenőrzése, rendszerben történő iktatása
  • Számlázás, analitikák vezetése
  • Vevői- és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Könyvelési anyagok összeállítása
  • HR adminisztráció és bérszámfejtéshez szükséges anyagok összeállítása
  • Táblázatok, kimutatások és pénzügyi statisztikai adatok összeállítása
  • Kapcsolattartás a külső könyvelő partnerrel, vevőkkel és beszállítókkal
  • Házipénztár kezelése
  • Általános irodai, ügyviteli feladatok
  • Eszközbeszerzések, leltárak menedzselése, tárgyi eszközkezelés
  • Biztosításokkal, cégautókkal, ingatlanokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Vezetőség mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Egyéb, a felettes által meghatározott adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat
  • Pénzügyi- és adójogszabályok naprakész ismerete

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Munkaügyi ügyintézésben és bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelv ismerete (szóban és írásban)

Az ideális pályázó jellemzői:

  • Precizitás
  • Terhelhető, monotonitást tűrő, stressz tűrő személyiség
  • Ügyviteli és koordinációs feladatok preferálása
  • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Laptop és mobiltelefon használat
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern irodai környezet

Céginformáció

Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zrt.
1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével