Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Forestay Development Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 7.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő számlák, bizonylatok iktatása a formai és tartalmi elemek ellenőrzését követően
  • banki utalások és számlák összepontozása
  • beérkező összegek jóváhagyása
  • vevői számlák feltöltése partnereink felületére
  • partnerekkel való kapcsolattartás és adatszolgáltatás ad hoc jelleggel
  • iratok rendezés, lefűzése
  • egyéb riportok, kimutatások készítése
  • egyéb ad hoc jellegű pénzügyi kimutatás készítése
  • együttműködés a cégen belüli társosztályokkal

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat pénzügyi adminisztrációs területen
  • MS Office magabiztos ismerete, különösképpen Excel
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotóniatűrés
  • kiemelkedő probléma felismerő és megoldási készség

Előnyt jelent

  • középfokú angol nyelvtudás, főképp írásban

Amit kínálunk

A több mint 60 főt foglalkoztató Forestay Group lefedi az ingatlanpiac teljes szolgáltatási spektrumát, úgy, mint generálkivitelezés, ingatlanpiaci befektetések kezelése, projektmenedzsment és ingatlanok üzemeltetése. A cégcsoport kezelésében található ingatlanállomány értéke meghaladja a 100 millió EUR-t.
Az általuk megvalósított projektek mindegyike különleges, jól pozícionált beruházás, melyek közt megtalálható Magyarország legnagyobb, több mint 400 szobás hibrid üzemeltetésű (hotel és kollégium) szálláshelye, a Dean’s Home Budapest, a Marriott Moxy Downtown Budapest brand alatt megvalósuló 280 szobás szálloda fejlesztés, továbbá exkluzív lakófejlesztés és irodaház konverzió is.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Hosszú távú és teljes munkaidős munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoportnál.
  • Összetartó közösségünkben garantált a jó hangulat. Csapatként segítjük és támogatjuk egymást.
  • Mi hosszú távon gondolkodunk: stabil csapatot építünk, akikre bátran támaszkodhatunk a jövőben is. Számunkra természetes, hogy folyamatosan fejlesztjük a béreket, így nálunk nem kell aggódnod a jövőd miatt.
  • Szakmailag izgalmas feladatokon dolgozunk, amelyekből folyamatosan tanulhatsz, mindig találkozhatsz új kihívásokkal, úgy, mint pl. a cégcsoport jövőben nyíló szállodájának, a Marriott Moxy Budapest Downtown pénzügyi folyamatainak kialakításának támogatása.
  • Bátran kérdezhetsz, minden segítséget megadunk a betanulásod ideje alatt és azután is.
  • Versenyképes fizetés.
  • Éves bónusz sikeres egyéni teljesítmény és a cégcsoport általános sikere esetén.
  • Általános egészségügyi szűrőcsomag 1 év munkaviszony után.
  • Mobiltelefon, korlátlan előfizetéssel és mobil internettel, magánhasználatra is.
  • Jól megközelíthető belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel.
  • Azonnali munkakezdés.

Amennyiben úgy gondolod, hogy szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kérünk küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, a bruttó fizetési igényed (fix összeg vagy tól-ig bérsáv) megjelölésével.