Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Economic Mentor Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ügyfeleink pénzügyi gazdasági folyamatainak kezelése az általunk használt felhőalapú szoftverekbe,
a te kezedben lesz:
Formailag és tartalmilag ellenőrződ és banki utalási csomagba készíted a belföldi és külföldi számlákat.
Munkád pontosságához kontroll táblákat készítesz.
Folyószámlákat (vevő- és szállító) egyeztetsz, és a vevő kintlévőségekhez egyenlegközlőt és fizetési felszólítást küldesz.
Automata számlázás ellenőrzése, kiegyenlítések nyomon követése, eseti számlázás.
Ügyfelekkel kommunikációt napi szinten tartasz, skype, email, és telefon formájában.
Segíted a senior könyvelő munkáját, a havi és év végi zárást.
Egyéb adminisztratív feladataid is lesznek, irodánk támogatásában, mint például elektronikus Hivatali ügyintézések.

Elvárások

Legyen legalább középfokú szakirányú végzettséged és 2-3 év tapasztalatod a fenti munkakör tekintetében. Mindenképpen előny a bármilyen pénzügyi felsőfokú képzettség.
 Alap excel tudás az fkeres függvény és a pivot tábla, napi használata
 Legyen ismereted a banki terminálok utalási kezelésében, és számlázás tekintetében
 Alázattal, precízen és felelőséggel végezd a munkád.
 Érdekeljen ez a terület és szeresd, amit csinálsz.

Előnyt jelent

Hivatali Ügyintézési felületek, Quick, Szamlazzhu, NetAccounting, VIKI, Banki terminálok, egyéb számlázó szoftverek

Amit kínálunk

Azonnal kezdhetsz.
Reális, korrekt bért fizetünk a munkádért, cafetériával, oktatással, és home office lehetőséggel, bonusz rendszerrel, alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyban.
Megtanítunk neked mindet, amire szükséged lesz a mindennapjaidban.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Economic Mentor Kft-nél 2006 óta foglalkozunk gazdasági társaságok komplex pénzügyi-számviteli-adózási feladataikkal .
Erős belső elköteleződés hajt minket a szakma elhivatottsága iránt. Szenvedéllyel a digitalizációs fejlődés iránt motiválva végezzük a feladatainkat.
Szeretjük a munkahelyünket, teendőinket, jó csapatot alkotunk.

Jelentkezés módja: Bérigényt is tartalmazó önéletrajzát e-mailben várjuk. Kérjük, hogy pályázatában írjon egy Önt valamilyen módon jellemző jeligét is. Köszönjük!