Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Biggeorge Property Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Biggeorge Property az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő társaság, amely már több, mint húsz éve foglalkozik ingatlanfejlesztéssel, befektetéssel és üzemeltetéssel. A cégre jellemző az innováció, a folyamatos megújulás és az új lehetőségek keresése. Ennek a szemléletnek, a szakértelemnek köszönhetően hosszú idő óta a hazai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője.

A Biggeorge Property bővülése miatt új munkatársat keres

munkakörbe

Jelentkezz, ha a Biggeorge Property folyamatosan bővülő családjának a tagjává válnál!

Ha elkötelezett vagy a pénzügyi szakma iránt, Te vagy a mi emberünk!

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatási csomagot (cafetéria keret, bónusz, Medicover egészségbiztosítási csomag),
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős szerződést,
  • Szakmai fejlődést,
  • Professzionális, támogató környezetet,
  • Összetartó, támogató csapatot,

Amiben számítunk Rád:

  • Szerződések, bejövő teljesítési igazolások és számlák ellenőrzése, rögzítése, teljesítési igazolások kiadása,
  • Utalások nyomonkövetése, ellenőrzése,
  • Közműszámlák ellenőrzése,
  • Riportok lehívása a belső rendszerünkből, ezek továbbítása,
  • Pénzügyi adminisztráció elvégzése.

Előnyként értékeljük:

  • KKV-nál szerzett tapasztalat,

Amit kérünk Tőled:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi),
  • Legalább 2 éves pénzügyi/műszaki asszisztensi tapasztalat
  • Szakmai tájékozottságot, intenzív érdeklődést,
  • Pontosságot,
  • Jó hibakereső képességet,
  • Legyél csapatjátékos, de tudj önállóan is dolgozni,

Munkavégzés helye:

  • Bécsi Corner Irodaház