Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Bamax Work Kft

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Dinamikusan növekvő, széles portfólióval rendelkező cégcsoportunk gazdasági igazgatósága alatt működő csapatába keresünk fiatal, motivált, precíz, munkájára igényes pénzügyi asszisztens kollégát.

A munkakör célja a gazdasági igazgató és a gazdasági csoportvezető napi adminisztratív jellegű munkájának segítése. Számlák, számviteli bizonylatok érkeztetése, iktatása, számlamellékletek megfelelő szempontrendszer szerinti rögzítése, valamint a szerződéses dokumentációk naprakészen tartása, mindezek könyvelés részére történő rendszeres átadásával. A feladatkör részét képezi a cégcsoport havi és negyedéves pénzügyi riportkészítésében történő aktív közreműködés, heti utalási csomagok összeállítása számlázóprogram segítségével. A pozícióhoz kapcsolódik továbbá a cégcsoport központi irodájához kötődő általános asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások

  • gazdasági irányú felsőfokú végzettség;
  • rugalmasság, gyakorlatiasság;
  • képesség a precíz, pontos és önálló munkavégzésre;
  • strukturált gondolkodás és rendszerszemlélet;
  • magas szintű Microsoft Office Excel ismeretek.

Előnyt jelent

  • pénztár és kassza kezelésben szerzett tapasztalat;
  • jártasság valamely vállalatirányítási, és/vagy számlakezelő rendszer használatában, illetve számottevő ismeret az építőipar világában.

Amit kínálunk

  • közvetlen, jó hangulatú munkahelyi közösség;
  • versenyképes piaci bérezés;
  • válságálló, stabil pénzügyi működési háttér;
  • rendszeres csapatépítő programok;
  • újonnan kialakított belvárosi loft iroda, modern informatikai eszközökkel;
  • rendszeres továbbképzési lehetőségek;
  • egyéni karriercélok segítése és fejlődési lehetőség biztosítása;
  • gondoskodás a munka-magánélet egyensúlyának fenntartásáról.

Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél részese lenni egy, a piacon is jól látható cégcsoport munkaszervezetének fejlesztésében, illetve, ha szeretnéd kivenni a részed egy sokrétű, izgalmas portfólióval rendelkező csapat napi működésében, akkor örömmel fogadjuk jelentkezésedet. Alapozd meg szakmai karrieredet és jövődet nálunk, rajtunk biztosan nem múlik!