Smoking Acc. International Kft. logo

Pénzügyi adminisztrátor

  • Cég neve

    Smoking Acc. International Kft.

  • Munkavégzés helye

    4028 Debrecen, Kassai út 131.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számlázással kapcsolatos tevékenységek
  • Kimutatások készítése
  • Kintlévőség kezelés

Elvárások

  • Pénzügyi területén szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkaterületen való munkatapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Problémamegoldó készség
  • Széleskörű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy egyéb nyelvtudás
  • „B” Kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő lehetőséget a személyes és szakmai fejlődésre
  • Változatos munkakör
  • Összetartó és egyben támogató motivált fiatal csapat

Céginformáció

A Smoking Acc International Kft. pénzügyi adminisztrátort keres debreceni irodájába.
Meghirdetett pozíciók száma: 1
weboldalunk: www.smokingacc.hu ; www.mylitee.com

Üdvözlünk!
Megbízható, korrekt munkavállalót keresünk személyedben, aki hosszú távon képes gondolkozni. Akkor jelentkezz erre az állásra amennyiben rokonszenves számodra, hogy sok és sokrétű tevékenységet kell folytatnod cégünknél átlagon felüli teljesítménnyel. Légy nagyon kreatív.
Lendületes csapatunkban közös célért és eredményért dolgozunk, így csak akkor jelentkezz hozzánk, ha csapatjátékos személyiséggel rendelkezel!

Amennyiben jelentkezni szeretnél meghirdetett állásunkra, úgy a 'Jelentkezem' gombra kattintás után, küldd el fényképes önéletrajzodat.
Önéletrajzod legyen összeszedett, mint ahogyan Te is!