Pénzügyi adminisztrátor

  • Cég neve

    KDB Bank Európa Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az osztály napi adminisztrációjának kezelése
  • Beszállítói szerződések, levelezés, belső dokumentumok kezelése
  • Belső szabályzatok kezelése
  • Bejövő számlák iktatása, a számlák jóváhagyásra történő előkészítése, kapcsolódó adminisztráció kezelése
  • Számlák belső adminisztrációja
  • Belső dokumentumkezelési szabályzatnak megfelelő adminisztráció
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése, adminisztrációja
  • A Bank recepciójával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az osztályon jelentkező beszerzési feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Minimum középiskolai szakirányú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, kis méretű bank, egyszerűen átlátható folyamatokkal
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munka-magánélet egyensúlya

Céginformáció

A KDB Bank Európa Zrt. munkatársat keres Pénzügyi adminisztrátor pozícióba.

Bankunk a kiemelkedő gazdaságfejlesztési és vállalatfinanszírozási szakértelemmel rendelkező koreai KDB Bank 100%-os tulajdonban lévő leányvállalata. Egyedülálló pénzügyi energia támogatja bankunkat és ügyfélkörünket, melyet a magyar és európai piacokon szerzett széles körű, közel harminc éves tapasztalatunk tesz teljessé.

Küldetésünk, hogy a KDB hálózat európai üzleti központjaként a globális szervezet nyereséges tagja legyünk, és aktívan támogassuk ügyfeleink üzleti sikereit és prosperitását. Növelni kívánjuk jelenlétünket és befolyásunkat mind a hazai, mint a szélesebb európai piacokon, egy megbízható, versenyképes, vállalatfinanszírozási fókuszú univerzális kereskedelmi bank szerepében, mely dinamikusan reagál a gazdasági környezet változásaira.

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét) bérigény megjelölésével, a Pénzügyi adminisztrátor pozíció megnevezésével küldheti el részünkre.