Pénzügy-számviteli ügyintéző

  • Cég neve

    Megaholz Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező szállítói számlák rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Kimutatások készítése
  • Banki utalások előkészítése
  • Házipénztár kezelése
  • Könyveléssel kapcsolatos anyagok összegyűjtése, kapcsolattartás a könyveléssel, időszaki folyamatos egyeztetések
  • Belső nyilvántartási listák elkészítése
  • Határidők nyilvántartása
  • Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Kereskedelmi vállalati pénzügy területén szerzett tapasztalat, min. 2 év
  • Munkakörhöz kapcsolódó törvények ismerete
  • Alap szintű informatikai ismeretek
  • Megbízhatóság és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
  • Gyors betanulás
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás

Előnyt jelent

  • Pénzügyi számviteli ügyintézői végzettség
  • Integrált pénzügyi rendszer ismerete (Easy Business, Vectory)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés folyamatos támogatása
  • Hosszú távú, biztos, stabil háttér

Ha Ön úgy érzi, hogy a fenti elvárásoknak megfelel, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva a megpályázott munkakör megjelölésével.