Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Hagyomány. Érték. Innováció.

Magyarország legdinamikusabban fejlődő takarékszövetkezete, a B3 TAKARÉK Szövetkezet állománybővítés céljából pályázatot hirdet

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ

(VESZPRÉM MEGYE TÖBB TELEPÜLÉSÉN)
munkakörbe

Feladatok:

  • teljes körű fióki ügyintézés és értékesítés
  • ügyfélérdeklődés kezelése
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • kapcsolódó adminisztráció a banki rendszerekben

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • ügyfélközpontúság
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • vállalati hitelezésben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi szakképesítés, közvetítői hatósági vizsga
  • járművezetési engedély (B kategória)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • professzionális bankszakmai képzések, oktatások
  • összetartó, támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Veszprém, Ajka, Balatonalmádi, Pápa, Sümeg, Somlószőlős, Tapolca, Várpalota, Zirc

Fényképes önéletrajz és bérigény elküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. A jelentkezésben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését követően a választott település nevét például: „Pénzintézeti ügyintéző Veszprém megye

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzintézeti ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Pénzügyi munkatárs
  • Hirdető cég: B3 TAKARÉK SZÖVETKEZET
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: teljes körű fióki ügyintézés és értékesítés ügyfélérdeklődés kezelése ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása kapcsolódó adminisztráció a banki rendszerekben
  • Elvárások: középfokú végzettség (érettségi) pénzintézeti területen szerzett tapasztalat felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office) ügyfélközpontúság jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: B3 TAKARÉK SZÖVETKEZET>