Pénzforgalmi csoportvezető

  • Cég neve

    O.F.SZ. Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Pasaréti út 83.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • banküzemi, pénzforgalmi és operációs feladatok, műveletek, folyamatok jogszabályoknak megfelelő kialakítása, fejlesztése, azok felügyelete, hatékony működtetése
  • elszámolással, számlavezetéssel kapcsolatos panaszok kivizsgálásának megszervezése, ezzel kapcsolatos panaszkezelés és korrekciók végrehajtása
  • Információnyújtás és együttműködés a funkcionális szervezetekkel (Jog, Compliance, IT, Pénzügyi Stratégia, Számvitel)
  • Kapcsolattartás társintézményekkel, banküzemi szállítókkal
  • MNB és egyéb hatósági adatszolgáltatási feladatok ismerete, felügyelete, működtetése
  • részvétel ad-hoc riportok elkészítésében, jelentésszolgálati tevékenység támogatása (MNB és más hatóságok felé), adatszolgáltatási         és egyéb statisztikai feladatok
  • Likviditáskezelés feladatainak felügyelete
  • ügyfél törzsadat-kezelés felügyelete
  • gyanús ügyletek elleni fellépés, jelentési kötelezettségek elvégzése
  • back office tevékenységének ellátásához szükséges informatikai rendszerek tesztelése, hibajegyek rögzítése a rendszergazdának és fejlesztőnek

Elvárások

  • felsőfokú végzettségű (gazdasági és/vagy jogi)
  • 3-5 éves banki Háttérműveleti/Back Office területen szerzett tapasztalattal rendelkezik (akár vezetői tapasztalattal is)
  • rendelkezik pénzforgalmi, BO adminisztrációs ismeretekkel, tapasztalattal
  • előélete feddhetetlen
  • kiváló Excel ismeret, egyéb MS Office alkalmazásokban jártas
  • erős IT rendszerismeretekkel rendelkezik
  • tárgyalási szintű aktív angol nyelvismerettel rendelkezik
  • rendelkezik a rendszerlátás, rendszer alkotás képességével
  • problémamegoldó szemlélet, moderációs képesség (képes ellentétes érdekű csoportokkal szót érteni, velük hatékonyan együttműködni
  • határozott, siker- és eredményorientált
  • nagyfokú munkabírás, elkötelezettség és személyes hatékonyság jellemzi
  • Giro rendszer ismeret
  • AFR rendszer ismeret

Előnyt jelent

  • rendelkezik folyamat szabályozási tapasztalattal
  • SWIFT MT/MX ismeret
  • GIRO BKR vizsga
  • értékpapír elszámolásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, innovatív, magyar startup környezet
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • notebook, mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarország ambiciózus pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi modern pénzforgalmi működést valósítunk meg.
Innovatív és sokoldalú, készpénz helyettesítő megoldásokat biztosító társaságunk pénzügyi szervezetébe keresünk munkatársat Pénzforgalmi csoportvezető pozícióba.