MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Pécs telep Mol vezető (24001041)

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

PÉCS TELEP MOL VEZETŐ (24001041)

Ha csatlakozol a csapatunkhoz, az alábbi feladataid lesznek:

  • Vezetőként a telepi munkának és működésnek szervezése és irányítása. EBK szabályok maradéktalan betartatása.
  • Külső hatóság felé képviselete a telepnek, és felelősség a telepen belül logisztikai területen történtekért.
  • Telepi technológiai rendszerek zavartalan működtetése
  • Fejlesztési irányok, feladatok, meghatározása
  • CAPEX projektek tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • Üzleti terv kialakítása, tervezett CMS (karbantartási költség) és PTE terv szerinti költségek betartatása
  • Felelősségel tartozás az árukészletek mennyiségi és minőségi megőrzéséért  (termékfogadás, -tárolás, és kitárolás)
  • Kereskedelmi szerződéseknek és vevői igényeknek megfelelő forgalmazási tevékenység, szállítási terv megvalósítása
  • A területhez tartozó beosztott munkavállalók irányítása, oktatása
  • Hatékonyságnövelő projektek támogatása és megvalósítása
  • Üzembe érkező beszállítók és kivitelezők szakmai támogatása
  • Hatósági és belső ellenőrzések és auditok lebonyolítása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel releváns felsőfokú végzettséggel (Olaj- és gázmérnök, Gépészmérnök, Vegyészmérnök stb.)
  • Ismered az olajipari technológiákat, értéklánc működését és vegyipari gépek működését (Downstream területi ismeretek)
  • Tapasztalt vagy a veszélyes anyagok tárolásához, forgalmazásához kapcsolódó biztonsági rendszerek üzemeltetésében
  • Dolgoztál 5-10 évet hasonló műszaki területen, és rendelkezel üzemeltetési, karbantartási tapasztalattal
  • Hatékony problémamegoldó vagy, és érdekednek tartod, hogy jó kapcsolatokat alakíts ki és tarts fenn közvetlen kollégáiddal, beszállítókkal, társosztályokkal.
  • Működési területet érintő jogszabályok általános ismeretével rendelkezel
  • Rendelkezel felhasználói szintű MS Office és SAP ismeretekkel, LOGIR, COTAS, telepi SCADA ismeretével
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Angol középfokú tudással rendelkezel

Amit mi ajánlunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • 15% éves Bónusz
  • Bruttó 800K/Év Cafetéria,
  • Medicover
  • iPhone

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető