Patikus (állatgyógyászati területre)

  • Cég neve

    Tolnagro Kft.

  • Munkavégzés helye

    1078 Budapest, István utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • áttárolások készítése és áruk átvétele a patikában;
  • áruk polcokra való kihelyezése, biztosítva a rendezett és könnyen hozzáférhető környezetet;
  • lejáratok rendszeres ellenőrzése, hogy biztosítsuk a friss és hatékony termékeket;
  • szakmai tanácsadás nyújtása ügyfeleinknek az állatgyógyászati termékekkel kapcsolatban;
  • pénztár kezelése és tranzakciók pontos rögzítése;
  • vevői visszajelzések összegyűjtése és továbbítása a vezetőség felé, hogy folyamatosan javíthassunk szolgáltatásainkon;
  • napi leltár készítése, hogy biztosítsuk az áruk pontos és hatékony kezelését

Elvárások

  • szakirányú végzettség (lehetőség szerint állatorvos vagy gyógyszerész);
  • kiváló kommunikációs készség;
  • jó problémamegoldó képesség, önállóság;
  • társalgási szintű angol nyelvismeret;
  • felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek;
  • terhelhető, üzleti szemlélettel bíró személyiség;
  • 19:00-ig tartó nyitvatartási idő vállalása;
  • beosztás szerinti szombatonkénti munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • gyógyszerforgalmazásban szerzett tapasztalat;
  • társállat gyógyszerek iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag;
  • megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség;
  • fejlődési lehetőség;
  • komplex feladatok;
  • lendület és innováció

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Csapatunkba keresünk egy lelkes és elkötelezett patikust, aki szeretné kibontakoztatni szakmai tudását és személyes képességeit egy dinamikus környezetben! Legyél részese egy olyan közösségnek, ahol az állatok egészsége és jóléte a legfontosabb!

A Tolnagro Csoport egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, melynek fő tevékenysége az állatgyógyszer és állateledel forgalmazása. Napjainkra már több, mint 450 fős létszámú, és 8 telephellyel rendelkező nagyvállalat lettünk, közel 20.000 négyzetméteres raktári kapacitással. 22.000 partnerünkhöz mind az online, mind a hagyományos (offline) platformjainkon keresztül juttatjuk el a több, mint 18.000 termékből álló kínálatunkat.  Az elmúlt 27 évben összegyűjtött tapasztalattal, a lehető legmagasabb színvonalra törekedve szolgáljuk ki vásárlóinkat.
Szekszárdi központunk mellett további hat telephellyel rendelkezünk országosan.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintással, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával!