Partnerkapcsolati munkatárs

  • Cég neve

    UOIEA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 800e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Kapcsolattartás kialakítása közösen meghatározott lehetséges partner ügyfelekkel, főként Budapesten, Pest megyében és akár országosan is.

Elvárások

Kiváló kommunikációs készség, telefonon, élőszóban
Meggyőző személyiség, attraktív megjelenés
Proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

Saját autó
Vezetői engedély B
Azonnali kezdés

Amit kínálunk

Önállóságot, felelősségteljes munkakört
Kihívásokkal teli szakmai munkát és fejlődési lehetőséget

Céginformáció

A HIMG Medical a HIMG hajbeültetési klinika társszervezeteként végez különféle orvosi vizsgálatokat, napos beavatkozásokat. Szolgáltatás és profilbővítés céljából újabb területek irányába kívánjuk kiterjeszteni a klinika működését a XIII. kerületi rendelőnkben

Jelentkezési határidő 2024. ÁPRILIS 26., kezdés 2024 Május 30. Jelentkezni: szakmai fényképes önéletrajzzal, fizetési elvárással tud. Motivációs levelét örömmel olvassuk.