MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. logo

Partnerkapcsolati koordinátor

  • Cég neve

    MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az alvállalkozói rendszerek és folyamatok fejlesztésében és átlátható működtetésében történő koordináció
  • Az alvállalkozói szerződések karbantartása, módosítása és a működéshez szükséges szabályzatok és működési sztenderdek kialakítása, támogatása
  • Az alvállalkozói szerződésben foglaltak és a Koncessziós Társaság által vállalt célértékek elérését meghatározó alvállalkozói tevékenységek fejlesztése és a teljesülés visszamérése
  • Az alvállalkozói tevékenységek tervezéséhez, működtetéséhez szükséges adatok biztosítása
  • Az alvállalkozók munkájának harmonizálásában, standardizálásában való közreműködés
  • Aktív részvétel a társszervezetekkel történő együttműködésben és azok támogatásában, valamint a belső igények alvállalkozói tevékenységeken keresztül való implementálásában
  • A vállalt célértékek folyamatos monitorozása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása a hatékonyságnövelés érdekében a környezetvédelmi előírások és engedélyes tevékenységek szem előtt tartása mellett
  • Közreműködés a szabályozási, állami és hatósági megkeresések szakmai szempontok szerint történő egyeztetése révén

Elvárások

  • Ha csapat játékos vagy és tudod, hogy az egyén sikere a csapat érdeme
  • Szeretsz az asztal mögül kimozdulni és a gyakorlatba átültetni a feladatokat
  • Szereted a kihívást jelentő feladatokat, a problémára lehetőségként tekintesz a fejlődéshez
  • Nem ismeretlen számodra az hulladékgazdálkodás, és dolgoztál már együtt alvállalkozókkal
  • Proaktív, innovatív személyiség vagy, és stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • A Rád bízott feladatok sikeres elvégzése kiemelt szempont számodra a munkavégzésben
  • Szerződés menedzselésben szerzett releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkezel
  • Felelősségteljes és határozott vagy

Céginformáció

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?

Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét egy átlátható riportálási rendszerrel követjük nyomon?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékkent tekintenek?

Akkor itt a helyed jelentkezz …. :)

A MOHU MOL Hulladékgazdáékodási Zrt.-hez

Partnerkapcsolati koordinátort keres budapesti székhellyel.

 A kolléga feladata lesz a Hulladákgazdálkodási Koncesszori alvállalkozói rendszer folyamatainak kialakítása és implementálása, valamint a koncesszori alvállalkozói szerződések menedzselése és alkalmazásának támogatása.