MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Parkolás menedzsment munkatárs

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Dombóvári út 28.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködik a MOL Campus parkolóinak hatékony működésére, üzemeltetésére vonatkozó folyamatok kialakításában, a hatékony parkoló menedzsment MOL Campusban történő bevezetésében.
  • Részt vesz a parkolóterületek gördülékeny üzemeltetésében, folyamat hatékonysági javaslatokat tesz. Ötleteivel támogatja a kapcsolódó szabályzatok és utasítások kialakítását, valamint közreműködik azok kidolgozásában.
  • Ellátja a parkolóhelyek kiosztásával, zónák közötti mozgatásával, járművek regisztrációjával, és nyilvántartásával kapcsolatos feladatokat.
  • Naprakészen tartja a parkolóterületek működéséhez kapcsolódó adatbázisokat (beleértve az ehhez szükséges információ megszerzését is), igény esetén riportokat készít, adatokat rendszerez.
  • Kezeli a hatékony parkoló menedzsment megvalósulását támogató szoftvereket, lekezeli az ad-hoc jellegű és rendkívüli eseményeket (a szoftverben, illetőleg szükség esetén a helyszínen is), illetőleg elvégzi az egyéb adminisztráció feladatokat.
  • Kapcsolatot tart a parkolásmenedzsment megvalósulásába bevont külső és belső partnerekkel, társszervezetekkel, beleértve az üzemeltetéshez és a hatékony problémakezeléshez szükséges értesítéseket és információ átadást is.
  • Folyamatosan nyomon követi a parkolóterületek eseményeit, rendellenesség esetén elősegíti a hiba és/vagy probléma azonnali elhárítását.
  • Elvégzi a közvetlen vezetője által adott a MOL Campus működéséhez, üzemeltetéséhez kapcsolódó egyéb irodai vagy helyszíni feladatokat.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség előny
  • Folyamatszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség
  • Monotonitástűrés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Minimum 2 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szakmai területen szerzett tapasztalat előny
  • Applikációfejlesztés területen szerzett tapasztalat előny
  • Kimagasló elemzőképesség
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kimagasló felhasználói szintű MS Office használat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP)
  • Affinitás az új IT megoldások megismeréséhez és elsajátításához
  • Középhaladó angol nyeltudás (B1-B2)

Amit kínálunk

  • Bónusz (13.havi fizetés)
  • Smart building-ben történő munkavégzés
  • Cafeteria (bruttó 800.000 HUF/év))
  • iPhone
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Medicover csomag
  • Home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A MOL Group hamarosan induló Campus projektjének víziója egy olyan létesítmény, amely egy kimagasló színvonalú Smart Building-ként lesz hivatott egy innovatív munkahelyi környezet megteremtésére. Fókuszként a munkavállalók elégedettségét, inspirációját és még szinergikusabb munkavégzését tartjuk.

Olyan Csapat felépítésén dolgozunk, amely hatékonyan, minél gyorsabban és adaptívabban fog a munkavállalói élményért felelni, cross-funkcionális értelemben véve is. Küldetésünk az E2E szolgáltatás, a munkavállalói élmény minél magasabb szintre emelése és megtartása, a szolgáltatás-minőség folyamatos fejlesztése a társterületek által biztosított adatok alapján.

Új kollégánkat keressük a  MOL Campus Program Office csapatába, mint  Parking management officer-t.