Munkatársat keresünk

7 órás KÉZBESÍTŐ

Pozícióba

Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

FELADATOK:

  • Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
  • Hírlap előfizetések gyűjtése
  • Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Iskolai végzettség: 8 általános
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Orvosi alkalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

A munkavégzés helye: Kocs Posta kézbesítési körzetei
A munkakör várhatóan 2021.03.01-től  tölthető be

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2898 Kocs Kossuth utca 7.

Részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva, vagy Kocs, Kossuth u. 7. levélcímre küldheti el.