FRAKTÁL INFORMATIKA Kft.
  • Közel 10 éve működő, stabil pénzügyi és szakmai háttérrel rendelkező magyar tulajdonú vállalkozás.

  • Oracle tanácsadó

    Főbb feladatok, munkák:

      Államigazgatási ügyfelünk számára technológiai tanácsadás biztosítása egy körülbelül 20 fős szakértői csoport tagjaként.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Oracle SQL, Pl/Sql szakértői szintű ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Bármilyen további specializált tudás, mint például Java, Java-script, Angular, ODI, Bi, Apex, DBA ismeretek, Oracle Designer, Forms, stb...

    Amit kínálunk:

      Korrekt fizetést akár alkalmazottként akár alvállalkozói státuszban. Segítőkész kollégákat, szabad estéket és hétvégeket, csapatépítésmentes saját életet.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1036 Budapest, Kolosy tér

    CV, és pár sor a motivációdról, mert arra tényleg kiváncsiak vagyunk. Leginkább azért, mert szeretnénk a majdani beléd fektetett munkánkat később viszontlátni.