Operátor - diszpécser

  • Cég neve

    Secret Control GPS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XX. Kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Izgalmas diszpécseri pozícióra vágysz? Cégünk profiljának köszönhetően, nálunk izgalmas és egyedi munkaköri feladatok várnak Rád! Jelentkezz és csatlakozz GPS alapú flottakövetéssel és gépjárművédelmi szolgáltatások fejlesztésével, kereskedelmével és üzemeltetésével foglalkozó piacvezető cégcsoportunkhoz!

  • Gépjárművédelmi és logisztikai szoftverek üzemeltetése
  • Beérkező riasztások kezelése, szükséges intézkedések ellátása
  • Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás
  • Adatrögzítés

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság és felelősségvállalás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, aktív használata

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem + prémium
  • Juttatási csomag
  • Kiváló munkahelyi légkör, fiatalos, lendületes csapat
  • Megszakítás nélküli munkarend (24/48 vagy 12 órás munkaidő)

Munkavégzés kezdete:

  • Azonnali munkakezdés!

Ha úgy érzed nálunk a helyed, és a profilod megfelel, akit keresünk, jelentkezz fényképes, magyar nyelvű önéletrajzoddal a nettó jövedelemigényed megjelölésével a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.