Operátor (Banki ügyfélszolgálat - diákmunka)

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

  • Fizetés

    Bruttó 2 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Telefonon érkező bejövő hívások kezelése, ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása;
  • A Bank lakossági és vállalati termékeivel és szolgáltatásaival kapcsolatos tájékoztatás nyújtása;
  • Telefonon megadott pénzforgalmi műveletekre vonatkozó ügyfélmegbízások kezelése;
  • VideóBankon keresztül történő számlanyitás, valamint megadott pénzforgalmi műveletekre vonatkozó ügyfélmegbízások kezelése

Elvárások

  • Aktív vagy 25 éves kor alatt passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nem ijedsz meg a telefonálástól
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • Call centeres vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Folyamatban lévő gazdasági vagy kommunikációs tanulmányok

Amit kínálunk

  • Helyszíni munkavégzés (IX. kerület)
  • 8:00-21:00 közötti időbeosztásodhoz igazítható munkavégzés
  • Havonta 1 darab szombati munkavégzés (hétvégi pótlék fizetéssel)
  • Bruttó 2500 Ft/óra (25 alatt ez a nettó)

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)