Operációs Igazgató (Bács-Kiskun vármegye) (KH_103169)

  • Cég neve

    Karrier Hungária Kft.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Megbízónk elismert autóipari beszállító vállalat. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A mindennapi operáció és működőképesség biztosítása. Ez magában foglalja a vállalat üzleti folyamatainak nyomon követését, a marketing, az értékesítési, a HR, a logisztikai, a gyártási és pénzügyi eredmények felügyeletét.
  • A vállalat rendelkezésre álló gépi és humán termelő kapacitásainak folyamatos teljeskörű lekötése a vevői rendelések és az alapanyagok biztosításával.
  • A teljes anyag-, információ- és pénzmozgás irányítása. Alapanyag, működő tőke, gazdálkodási, logisztikai költségek felügyelete.
  • Az ügyvezető igazgatóval és más vezetőkkel együtt a vállalat hosszú távú stratégiájának és az éves céljainak kidolgozása és végrehajtása.
  • Felelős az operatív rendszerek és folyamatok folyamatos fejlesztéséért és optimalizálásáért annak érdekében, hogy hatékonyabbá tegye a vállalat működését.
  • Feladata a költségek ellenőrzése és csökkentése, valamint az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása. Törekednie kell a maximális jövedelmezőség elérésére az operatív működés során.
  • Felelős a vállalat teljesítményének nyomon követéséért és az eredmények rendszeres jelentéséért az ügyvezető és a tulajdonosok felé.
  • Vállalati kultúra és értékek implementálása, erősítése.
  • A vállalati értékrendek és célok képviselete a munkavégzés során.
  • Vevői látogatások és auditok felkészülésében és lebonyolításban részvétel.
  • A vállalat érdekeinek magas szintű képviselete.
  • Heti és havi riportok készítése, továbbítása az ügyvezető igazgató részére.
  • Javaslattétel szakmai kompetenciát növelő külső és/vagy belső képzésekre.
  • Egyéb az ügyvezető igazgató által kiadott feladat elvégzése.
  • A minőségbiztosítási előírásoknak megfelelő ellenőrzések, dokumentálások maradéktalan elvégzése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 5 év gyártócégnél, operatív vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Vezetői készségek, stratégiai látásmód
  • Kiváló elemző-, kommunikációs-, valamint interperszonális készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Érdekérvényesítési képesség, terhelhetőség, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati gépkocsi
  • Rugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.