Online Termékmenedzser

PROFESSION.HU KFT.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A Profession.hu csapata

munkatársat keres!

Miért válassz minket?

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Profession. hu látogató piaci céljainak teljesítése, azaz minél több munkavállalónak legyen kedve új állást keresni és találni nálunk.
  • Az üzleti célok elérése érdekében termékfejlesztési javaslatok kidolgozása és végrehajtása mobil applikációs, mobilwebes és desktop platformon
    pl. munkavállalói ügyfélélmény javítása az önéletrajz vagy épp a jelentkezési flowban.
  • A termékek működésének ellenőrzése, minőségbiztosítása: azaz a folyamatok folyamatos visszatesztelése, hogy a lehető legjobb ügyfélélménnyel találkozzanak az álláskeresők.
  • Riporting: látogatói számokról, jelentkezési tranzakciókról és konverziós számokról

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Online termék menedzselésével és fejlesztéssel kapcsolatos folyamatok átlátása, hogy egy nyelvet beszélj a projektjeidben részvevőkkel,
  • Mobilos tapasztalat: mivel egy adott szolgáltatás vagy komponens esetében te fogsz felelni mindhárom platform működéséért.
  • Google Analytics alapos ismerete, hogy értékes adatokra bukkanj, amikor riportolsz,
  • Üzleti gondolkodás, hogy ne csak a termékfejlesztésben lásd a világmegváltást,
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás: ez egy one-man-show, de sok emberrel kell együttműködnöd
  • Jó tárgyalási készség is szükséges,
  • Megbízható angol nyelvismeret a nemzetközi együttműködésekben való részvételek miatt fontos
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági, HR, műszaki menedzser, gazdasági informatikus)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Classified terméken szerzett tapasztalat, hiszen a Profession. hu is egy ilyen vertikum.
  • Mobil platformon szerzett tapasztalat, mert termékeinket többen használják mobilon, mint desktopon.

Akikkel együtt fogsz dolgozni:

  • UX-es szakik, akik segítenek neked wireframe-eket és protókat gyártani.
  • PM-ek, akik segítenek tolni a projektjeidet, hogy időben elkészülj
  • Fejlesztők, akik lekódolják, amit megálmodtál
  • a vezetőd, aki mentorál téged és jókat lehet vitatkozni vele arról, hogy melyik KPI a fontosabb

Amiben jobbak vagyunk:

  • Nagyon jó csapat, remek hangulat
  • Nemzetközi lehetőségek: tanulhatsz, fejlődhetsz, ismerkedhetsz európa szerte más kollégákkal
  • Saját képzési keretet kapsz, amit arra költesz, amire szeretnél
  • Nem módszertanokba vagyunk szerelmesek, hanem a problémák közös megoldása okoz örömöt

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek