Magyarország piacvezető Orvosi Szaklap Kiadója és Orvosi Kommunikációs vállalata bővíti csapatát, és online üzletágához új kollégákat keres az alábbi pozícióba:

Online Projektmenedzser

Feladatok:

    Elnyert projektek megvalósításának irányítása, a teljes projektciklus végig követése és adminisztrációja a megrendeléstől a szerződéskötésig és számlázásig

    • Ügyfeleink kampányaihoz, eseményhez kapcsolódó weboldalak, hírlevelek terveztetése, tartalom menedzsmentje; webkonferenciák, online szakképzések szervezése, lebonyolítása
    • Orvos szakmai rendezvények, konferenciák technikai lebonyolításának megszervezése (felvétel, hangosítás, rendezvény helyszín stb.)

    Prezentációk, ajánlatok, pályázatok kidolgozása, szerződéskötés

Elvárások:

    Ügyfélkapcsolati tapasztalat
    Projektek vezetésében szerzett tapasztalat
    Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (teszteljük)
    Rendezvényszervezési tapasztalat
    MS Office programok felhasználói szintű ismerete
    Jó kapcsolatteremtő kommunikációs képesség írásban és szóban
    Jó szervező készség, projektmenedzsment szemlélet
    Kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságokra, fejlődési igény
    Precíz, felelősségteljes önálló munkavégzés
    Csapatjátékos szemlélet
    B kategóriás járművezetői engedély

Előnyt jelent:

    Értékesítésben szerzett tapasztalat
    Felsőfokú végzettség (egészségügyi vagy bölcsész)
    Gyógyszer- és egészségpiaci, ismeretek

    Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

    Piacvezető vállalat, szakmai tudásbázis
    Magas színvonalú termékek és szolgáltatások szellemi közege
    Önálló munkavégzés egy támogató csapatban
    Szakmai fejlődés és tanulási lehetőség
    Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Egyéb juttatások:

nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 09.

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.
A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát Jelige: Online menedzser

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.