MAPSOLUTIONS Zrt.

Az Otthontérkép 2013-ban jelent meg az ingatlankereső portálok piacán, egy új, innovatív térképes keresővel. Az oldal népszerűsége azóta töretlenül növekszik és mára az ország egyik legnépszerűbb ingatlankereső oldalává vált. Az Otthontérkép Csoport (otthonterkep. hu, ingatlantajolo. hu, irodahaz.info és raktar.info) havonta közel 1,5 millió felhasználóval rendelkezik, és több százezer magánszemélynek segít megtalálni új otthonát.

ONLINE MARKETING VEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

    Marketing stratégia megalkotása és végrehajtása

    Marketing és szerkesztői csapat vezetése

    KPI-ok meghatározása, az oldal mutatóinak optimalizálása

    B2B és B2C kampányok tervezése, megvalósítása

    Sales csapat támogatása

    PPC kampányok menedzselése

    Hírlevelek, EDM-ek kezelése

    Kampánymenedzseri feladatok ellátása

    Versenytársfigyelés

    Együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Felsőfokú gazdasági végzettség preferáltan marketing területen

    Legalább 3 éves online marketing tapasztalat

    Proaktív, megoldásokat kereső, sikerorientált személyiség

    Csapatjátékos attitűd, vezetői képességek

    Angol nyelvtudás (legalább társalgási szint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Listing portálnál szerzett tapasztalat

    Adverticum, JIRA, Wordpress rendszerek ismerete

    PR területen szerzett tapasztalat

    BI területen szerzett tapasztalat

    Grafikai tudás

Amit kínálunk:

    Versenyképes juttatási csomag

    Céges laptop és mobiltelefon

    Fiatal, lendületes csapat

    Impozáns irodai környezet (III. kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. Lajos utca 48-66.

Magyar nyelvű önéletrajzot és nettó bérigény megjelölését kérjük.