Online Logisztikai Munkatárs

  • Cég neve

    Decathlon

  • Munkavégzés helye

    Hatvan

  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Decathlon

Te már tudod, hogy sporttal teljes az élet. Segíts másoknak is megismerni a mozgás örömét, hogy ők is közelebb kerüljenek egy egészségesebb és zöldebb élethez!

Főbb feladatok, munkák:

  • a vásárlói elégedettség növelése az online logisztika területén
  • az országosan leadott online rendelések előkészítése a szállítók érkezéséig (feldolgozás, szortírozás, csomagolás)
  • együttműködés más csapatokkal (áruházi, logisztikai, központi)
  • részt venni a belső képzéseken, amik hozzásegítenek a raktári folyamatok elsajátításához és az egyéni fejlődésedhez

Amit kínálunk:

  • ingyenes belső képzési rendszer, amely segítségével fejlődhetsz és építheted a karrieredet (akár a targonca jogosítványodat is megszerezheted)
  • csapatoddal, közösen, tervezhető beosztás túlóra nélkül, napi maximum 8, heti maximum 40 óra (fizetett ebédidővel)
  • 2 műszakban dolgozhatsz, hétfőtől-vasárnapig, reggeli-, 6:00-14:00-ig, délutáni-, 14:00-22:00-ig tartó váltakozó beosztásban
  • ötleteid megosztásával hozzájárulhatsz logisztikai központunk további fejlődéséhez
  • egy jó hangulatú, közvetlen és támogató csapat vár rád
  • teljes munkaidőben átlagosan havi bruttó 432,000 Ft* jövedelemben részesülsz, ami havi nettó 289,500 Ft, adókedvezmények nélkül
  • (* tartalmazza a vasárnapi pótlékot, cafetériát és a havi bónuszt)
  • ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, strand, edzőterem)
  • rendszeres fejlesztő megbeszélések a vezetőddel
  • világos raktár helyiségben dolgozhatsz a kedvenc zenéinket hallgatva
  • bejárást céges járatainkkal ingyenesen:
  • Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,
  • Aszód–Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,
  • Salgótarján–Pásztó–Szarvasgede-Petőfibánya-Lőrinci-Hatvan vonalon
  • Vácszentlászló-Tura-Boldog-Hatvan
  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fontos számodra a sport
  • felelősségteljes vagy és a megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat,
  • nem rémít meg, ha napi szinten ismétlődő munkafolyamatokat kell végezned
  • jól átlátod a munkafolyamatokat és jól priorizálsz,
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel,
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében,
  • nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy
  • szívesen dolgoznál egy sokszínű és elfogadó csapatban, ahol önmagad lehetsz