Színház- és Filmművészeti Egyetem logo

Oktatásszervező

  • Cég neve

    Színház- és Filmművészeti Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Gábor Dénes utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • havi rendszerességű ösztöndíj utalások előkészítése
  • a hallgatók tanulmányaival kapcsolatos kérelmek, anyagok összegyűjtése és eljuttatása a bizottság részére
  • az elfogadott és keletkezett határozatok feltöltése a Neptun rendszerbe
  • iktatás
  • az intézetektől beérkezett oktatói óraterhelések összesítése
  • intézeti órarendek ellenőrzése
  • órarendek feltöltése a Neptun rendszerbe
  • részvétel a felvételi folyamatokban
  • oklevelek előkészítése és nyomtatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Neptun rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság
  • Megoldásorientáltság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Jelenléti munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőoktatásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • A munkabér megállapítására és a juttatásokra az Mt. szerinti rendelkezések, valamint az Egyetem belső szabályzatai az irányadók
  • Folyamatos képzési, fejlődési, kapcsolatépítési lehetőség
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Céginformáció

Adatkezelési tájékoztató: Az adatkezelés hozzájáruláson alapul, nyilatkozatával a pályázó kifejezetten, írásban hozzájárul a pályázatában foglalt valamennyi személyes adatának kezeléséhez. Az adatokat az egyetem szervezeti egységeinek munkatársai dolgozzák fel. Az adatokat rajtuk kívül a döntéshozó bizottság tagjai ismerhetik meg a pályázat elbírálásához szükséges mértékben és ideig. A nem nyertes pályázatok anyagát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően a döntés kihirdetését követően haladéktalanul megsemmisítjük. Az adatkezeléssel kapcsolatban a pályázókat megilletik az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben biztosított jogorvoslati lehetőségek (21.-22. §).
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.szfe.hu honlapon szerezhet.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehetséges.